Државниот секретар, г. Фатон Ахмети оствари средба со делегацијата на Мисијата на ОБСЕ

повеќе...

Државниот секретар, г. Фатон Ахмети се сретна со заменик- амбасадорот на Велика Британија

повеќе...

Вицепремиерот Лика се сретна со високиот комесар на ОБСЕ, г-дин. Ламберто Заниер

повеќе...


СООПШТЕНИЈА

 

Календар на настани

<< Септември 2019 >>

Нед Пон Вто Сре Чет Пет Саб
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1 2 3 4 5
Денес: сабота, 21 септември 2019
Пролет на достоинството

среда, 14 март 2018, 15:57

Интервју за ТВ 21

сабота, 03 февруари 2018, 15:56

ГАЛЕРИЈА

VIDEO