Informacione  /  Njoftime  /  Njoftim

Njoftim

 

Zëvendës kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë, Musa Xhaferri i shoqëruar nga zëvendësministri i Transportit dhe Lidhjeve Xhelal Bajrami, nesër ( e Enjte 24.10.2013) do të marrë pjesë në fillimin e asfaltimit të rrugës Opajë-Bellanocë-Stancic-kufiri me Republikën e Kosovës.


Ngjarja do të mbahet në dalje të fshatit Sllupcan të Komunës së Likovës me fillim në ora 11:00.


Ftojmë ekipin Tuaj ta ndjek këtë ngjarje

 

24.10.2013 , 16:28 Reads:5002