INTERVISTA
Intervistë e zëvendëskryeministrit Xhaferri për Evropën e Lirë

Intervistë e zëvendëskryeministrit Xhaferri për Evropën e Lirë

LAJME
Zëvendëskryeministri Xhaferri takoi ministren e Mbrojtjes së Shqipërisë, Mimi Kodheli

23. Janar, 2015 09:39

Zëvendës kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë, Musa Xhaferri, SOT ( e Enjte, 22.01.2015) ka pritur në takim ministren e Mbrojtjes së Republikës së Shqipërisë znj. Mimi Kodheli, e cila qëndron për vizitë zyrtare në Republikën e Maqedonisë.

Takimi me Jahjagën, Xhaferri: Shkupi, gatishmëri për bashkëpunim

19. Janar, 2015 17:43

Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga, priti sot në takim zëvendëskryeministrin e Republikës së Maqedonisë, Musa Xhaferi, me të cilin bisedoi për bashkëpunimin e deritanishëm ndërmjet institucioneve të Republikës së Kosovës dhe të Republikës së Maqedonisë dhe për nevojën e zgjerimit dhe të thellimit të mëtejmë të këtij bashkëpunimi në të gjitha fushat me interes të ndërsjellë, njofton Kosovapress.

KOMUNIKATA
<< Janar 2015 >>

Die Hėn Mar Mėr Enj Pre Sht
28 29 30 31 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sot